Автономна каналізація – це спорудження для очищення стічних вод, що надходять з будинку, і на відміну від вигрібних ям очищає, а не накопичує стічні води.

Кращий вибір для приватних будинків

           Робота пристрою полягає в очищенні каналізаційних стоків, біологічного характеру, переробці відходів за допомогою бактерій і мікроорганізмів. Для прискорення процесу розкладання стічних вод в ємність септика подається кисень. Очищена вода після станції має ступінь очищення 95-98% і легко може зливатися в ґрунт. Завдяки простій переливній конструкції септик може працювати без електрики, не втрачаючи якість очищення до 7 днів.

Використовуючи автономну каналізацію для приватного будинку, ви можете швидко і без затримок виправити проблеми зі стічними водами.

Переваги компанії

           Фірма “Ювента Груп” має широкий асортимент продукції і всіляких послуг для обслуговування каналізації. Від доставки всіх цінних матеріалів, до планування, будівництва, а також ремонту сучасних очисних конструкцій для вашого будинку, котеджів і будь-яких інших об’єктів на виробництві. Простота використання і висока безпека представленого методу очищення дозволяє отримувати тільки позитивні результати.

Вже більше ніж 10 років, наша фірма допомагає покращувати екологічну ситуацію по всій Україні. Компанія володіє повним досконалим циклом виробництва. Саме це дозволяє мати досить широкі повноваження в сферах будівництва, загального проектування і створення навіть найскладніших систем очищення.

Як тільки автономну станцію встановлять, клієнт гарантовано отримує кращий результат з очищення стічних вод. Завдяки використанню очисної конструкції для приватного будинку, людина може забути про будь-які проблеми з каналізацією. Співробітники фірми швидко і якісно зроблять монтаж автономної каналізації і всіх її комплектуючих.

Спеціалізується компанія на очищенні будівель стічних вод в приватних будинках, багатоквартирних житлових приміщеннях, котеджах, ресторанах, заправках і будь-яких інших об’єктах, які не підключені до центральної каналізації або потребують очищення стічних вод перед викидом в центральну каналізацію.

Важливою перевагою компанії є той факт, що вона є виробником очисних споруд і здійснює персональний підхід до кожного клієнта.

Наші роботи

Залишити заявку